за нас

за нас

TACHYON е иновативна Висок Power LED осветлување производителот од 2005. Имаме технологија врвни како ние придаваат големо значење на R&D тим од инвестира многу во подобрување на квалитетот на оптика & енергетска ефикасност. Нашите инженери ќе го решите вашиот технички прашања & ви овозможи со професионално новинарство DIALux симулација. инспиративна иновации & Постојана совршенство на осветлување ефикасноста се нашите основни вредности.

Ние обезбедуваме high-end ЛЕР Спорт светлина за стадионот & Арена, Голема површина од поплави светлина за Порт & градилиштата, Уличното осветлување за автопати & мостови, RGB ѕид мијалник за акцент осветлување, хард светлината & Мека светло за снимање. Нашите производи се добие ETL & UL сертификација за САД, ЕК & TUV за Европа, како и RoHS.

на TACHYON, секогаш можете да ги купите на најдобрите Висок Power LED осветлување решенија за вашите проекти.

Разновидни LED поплави светлина